Pronat

2+1 Apartament Modern Mondial

Apartament modern dhe interesant prane qendres se qytetit. Organizim shume i mire i dy dhomave te gjumit, kuzhines, sallonit dhe tualetit. Apartament me hapesire dhe ndricim. Vjen komplet i mobiluar d ...

Apartament 80m2 ID: 4831 Agent : Sindi Xhillari
400 €/Muaj Qira

Palester ose qender Estetike me qera

Ambjent Komercial i pershtatshem per palester apo qender estetike ne nje nga komplekset me te populluara te Tiranes. Siperfaqe me Hapesire dhe ndricim te shumte dhe e mireizoluar nga zhurmat e rruges ...

Dyqan Shitje 200m2 ID: 4810 Agent : Sindi Xhillari
2000 €/Muaj Shitje

Apartament 2+1 ne Astir

Apartament me dy dhoma gjumi ne Astir, ne nje lagje shume te kerkuar dhe te zhvillaur te Tiranes ne katin e dyte te nje Kompleksi te Ri. Me certifikate pronesie, kjo eshte nje prone shume e mire per f ...

Apartament 94m2 ID: 4809 Agent : Sindi Xhillari
65000 €/Total Shitje

Zyre per qera prane Pazarit te RI

Ambjent zyre per qera ne Pazar te Ri, shume prane qendres. Mund te jepet e tera ose e ndare ne dy ambjente. Ka hyrje te vecante nga banoret dhe parkim me pagese. ...

Zyrë 70m2 ID: 4761 Agent : Sindi Xhillari
700 €/Muaj Qira

1+1 apartament modern per qera

Apartament modern per qera shume prane rruges se Kavajes dhe ambasadave. Arredim modern dhe ambjente te perbashkta moderne. ...

Apartament 70m2 ID: 4744 Agent : Sindi Xhillari
600 €/Muaj Qira

2+1 Duplex ne shitje te Kodra Diellit

Duplex me dy dhoma gjumi per shitje ne Rezidencen Kodra Diellit. Pamje shume t emira te qytetit dhe e vendosur ne nje zone me ajer te paster dhe gjelberim. ...

Apartament 180m2 ID: 4742 Agent : Sindi Xhillari
1000 €/m2 Shitje