Pronat

Dyqan per shitje ne Rrugen Gjon Buzuku

Ambient komercial per shitje, ndodhet ne katin 0, me siperfaqje 17 m2, te nje pallati te ri ne Rrugen Gjon Buzuku. Per nje vizite ne prone na kontaktoni. ...

Dyqan Shitje 17m2 ID: 4556 Agent : The Point
13000 €/Total Shitje

Apartament 1+1 per qira ne Qender

Apartamenti ndodhet ne zemer te Tiranes, Qender, zone e aksesueshme nga te gjitha rruget kryesore, e preferuar nga te huaj per te gjitha facilitete qe ofron. Ka nje organizim mjaft te mire: dhoma e nd ...

Apartament 60m2 ID: 4366 Agent : The Point
700 €/Muaj Qira

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE RRUGA E KAVAJES

Apartamenti luksoz ndodhet ne nje ndertese te re me kushtet me bashkohore, zone teper e qete dhe shume afer Qendres se Tiranes. Eshte i perbere nga sallon me kuzhine bashke, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, k ...

Apartament 90m2 ID: 4365 Agent : The Point
1100 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qira te Rruga e Kavajes

Apartamenti luksoz ndodhet ne nje ndertese te re me kushtet me bashkohore, zone teper e qete dhe shume afer Qendres se Tiranes. Eshte i perbere nga sallon me kuzhine bashke, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, k ...

Apartament 96m2 ID: 4359 Agent : The Point
1200 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament Special 1+1 per Qira te Rruga e Kavajes

Apartament special i sapo arreduar ne menyre kontemporane me arkitekt, ne ndertese te re me te gjitha facilitetet e mundshme. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon me kend gatimi, dhome gjumi, holl ...

Apartament 65m2 ID: 4346 Agent : The Point
500 €/Muaj Qira
Me çmim të reduktuar

Zyra 110 m2 per Qira tek Kullat Binjake

Zyra per Qira ne nje nga zonat me elitare dhe komerciale te kryeqytetit, Bllok prane kullave Binjake. Zyrat perbehen nga 3 ambiente te bollshme pune, 2 tualete, holl, korridor, ballkon te mbyllur dhe ...

Zyrë 120m2 ID: 4341 Agent : The Point
700 €/Muaj Qira

Zyre 60 m2 per Qira ne Bulevardin Gjergj Fishta

Zyrat ndodhen ne katin zero te nje ndertese buze rruges kryesore, me dy hyrje te vecanta. E pershtashme per zyra konsulence, kontabiliteti, avokatie, noterie, klinike etj. Pozicioni i tyre eshte fant ...

Zyrë 70m2 ID: 4339 Agent : The Point
390 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per Shitje tek Kopshti Zoologjik

Apartament spacioz 2+1 per Shitje ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, Kopshti Zoologjik, ne mes te ajrit te paster, qetesise dhe natyres se gjelber. Apartamenti eshte i pabanuar dhe shit ...

Apartament 125m2 ID: 4312 Agent : The Point
800 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 1+1+Garazh tek Ring Center

Jepet apartament 1+1 me Qira ne zonen e Ring Center, zone me zhvillim te hovshem vitet e fundit, si nga ana komerciale dhe rezidenciale. Ndertim i ri me facilitete bashkohore si: administrim, 2 ashens ...

Apartament 60m2 ID: 4309 Agent : The Point
400 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Zyra 118 m2 per Qira tek Rruga e Kosovareve

Jepen zyra me Qira ne zonen e Tiranes se Re, tek Rruga e Kosovareve, ndertim i ri i sapo perfunduar, me kushte bashkekohore, si dhe facilitete te tjera private. Ambientet jane te organizuara ne 3 dhom ...

Apartament 108m2 ID: 4304 Agent : The Point
800 €/Muaj Qira