Rezultatet e kërkimit

Pronë e re për qira

Apartament 2+1 ne Shitje Rruga Kavajes prane Kishes Katolike

Rruga Kavajes prane Kishes Katolike, Shitet apartament 2+1, siperfaqe 115 m2 neto, kati 10 ( fundit), apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, kuzhine me vehte, 2 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete te dy me...

Apartament 115m2 ID: 5790 Agent : Eridion Shota
155000 €/Muaj Qira

Zyre per qera ne Bulevardin kryesor te Tiranes

Hapesira zyrash per qera ne zonen me qendrore te Tiranes, ne nje ndertim te ri te perfudnuar pak vite me pare. Aksesi i menjehershem ne bulevardin kryesor te Tiranes dhe ekspozimi i shkelqyer i bejne keto ambje...

Zyrë 130m2 ID: 5789 Agent : Anxhela Omeri
10 €/m2 Qira
Pronë e re për qira

Apartament me Qera tek Kompleksi Vizion+

Rruga Don Bosko tek Kompleksi Vizion+, jepet me Qera apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, kati 5, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet ( me dritare), ballkon, i mobiluar ne menyre bashke...

Apartament 70m2 ID: 5788 Agent : Eridion Shota
350 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 prane Delijorgjit

Shitet apartament tek Delijorgji 121 m2 bashke me post parkimin.Apartamentit i jane bere disa investime shume cilesore brenda.Dy dhoma gjumi ,salloni dhe nje tualet ,ballkon me pamje shume te mire ,dhe ambjenti...

Apartament 121m2 ID: 5787 Agent : Fjorida Sulejmani
206000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 3+1 me Qera Rruga Sami Frasheri prane Art Turbina

Rruga Sami Frasheri prane Art Turbina, jepet me Qera apartament 3+1, siperfaqe 140 m2, kati 5 ne pallat te ri me 2 ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualet, 3 ballkone, i m...

Apartament 140m2 ID: 5786 Agent : Eridion Shota
500 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Zyre me Qera Stadiumi Dinamo

Rruga Pjeter Bogdani , prane Stadiumit Dinamo, jepet me Qera Zyre, siperfaqe 80 m2, kati 1 banim ne pallat ekzistues, zyra eshte e organizuar nga 3 ambiente, tualet, bosh k/bufe, e shtuar e gjitha me parket, 2 ...

Zyrë 80m2 ID: 5785 Agent : Eridion Shota
820 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 me Qera tek Rruga Kosovareve

Rruga Kosovareve, jepet me Qera apartament 2+1, siperfaqe 90 m2, kati 3 ne pallat te ri me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, kuzhine me vehte, 2 dhoma gjumi, 2 tualet, ballkon, i mobiluar n...

Apartament 90m2 ID: 5784 Agent : Eridion Shota
600 €/Muaj Qira

Dyqan ne Shijte ne Rrugen e Kavajes

Rruga Kavajes prane Poliklinikes Zoja e Keshillit te Mire, Shitet Dyqan, siperfaqe 35.83 m2, kati 1 , open space, tualet, fasade xhami per mundesi reklamimi. Mundesi e mire investimi, aktualisht e dhene me qera...

Dyqan Shitje 36m2 ID: 5783 Agent : Eridion Shota
90000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 1+1 me Qera tek Bulevardi Zogu i Pare

Bulevardi Zogu i Pare prane Reffaisen Bank, jepet me Qera aprtament 1+1, siperfaqe 70 m2, kati 2, apartament eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar me te gjitha paisjet, kond...

Apartament 70m2 ID: 5782 Agent : Eridion Shota
300 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per qira tek Rruga e Kosovareve

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga e Kosovareve. Apartamenti eshte teresisht i kompletuar dhe ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri. Apartamenti eshte me pamje nga Kodra e Saukut dhe ndodhet 100m la...

Apartament 78m2 ID: 5780 Agent : Klajdi Koci
350 €/Muaj Qira