Rezultatet e kërkimit

Apartament 3+1 per shitje tek Kopshti Zoologjik

Apartament 3+1 per shitje tek Xhamia e Selites. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te sapo perfunduar ngjitur me Kopshtin Zoologjik! Zone mjaft e preferuar per qetesine, sigurine dhe ajrin e pas...

Apartament 230m2 ID: 5646 Agent : Klajdi Koci
180000 €/Total Shitje

Apartament 1+1 per shitje tek Liqeni Thate

Apartament 1+1 per shitje tek Liqeni Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 4 katesh me ashensor ne fund te Rruges Peti, prane kodrave te Liqenit te Thate. Apartamenti ka nje pamje fantastike...

Apartament 56m2 ID: 5645 Agent : Klajdi Koci
70000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Ambjent komercial per qera ne Rrugen Nikolla Jorga

Ne nje zone shume te mire dhe shume afer Qendres se Tiranes jepet nje ambjent per qera. Ambjenti ndodhet ne Rrugen Nikolla Jorga dhe eshte ne katin e dyte komercial. Per momentin eshte e ndare ne shume dhoma po...

Zyrë 206m2 ID: 5644 Agent : Arjol Baci
1900 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Ambjent Komercial per qera ne Rrugen Dritan Hoxha

Pergjat Rruges Dritan Hoxha jepet nje Ambjnet komercial per qera, i cili eshte i vendosur ne nje pallat te ri buze rruges kryesore.Eshte i lokalizuar ne katin e dyte dhe eshte nje hapesire open space dhe mbi t...

Dyqan Shitje 164m2 ID: 5643 Agent : Arjol Baci
7 €/m2 Qira

Apartament 3+1 per qera ne Lunder

Apartament moderne me qera ne nje residence vilash shume te preferuar nga te huajt ne Tirane. Kompleksi ndodhet ne nje zone te gjelberuar, rrethuar nga pyll natyral me pem te larta dhe hapesira clodhese. Stil k...

Apartament 130m2 ID: 5641 Agent : Ilda Zaloshnja
1500 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Ambjent Komercial per qera ne Rrugen e Durrsit

Ambjent Komercial per qera ne nje nga rruget me te rrahura kohet e fundit ne Kryeqytet sic eshte ajo e Rruges se Durrsit ! Ambjenti eshte 45 m2 dhe esht i rikonstruktuar i perber nga nje holl i bollshem dhe nje...

Dyqan Shitje 45m2 ID: 5640 Agent : Arjol Baci
700 €/Muaj Qira

Apartament 1+1+garazh per qera ne Rrugen e Kosovarve

Apartament 1+1+garazh per qira tek Rruga e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati luksoz te sapo perfunduar, ne nje zone mjaft te preferuar per afersine me Liqenin Artificial dhe Bllokun...

Apartament 70m2 ID: 5639 Agent : Ilda Zaloshnja
1000 €/Muaj Qira

Apartament 3+1+ verande per shitje tek Komuna e Parisit

Apartament 3+1 per shitje tek Komuna e PArisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banimi ne nje pallat te ri tek Lulishtja e Komunes se Parisit. Apartamenti ka hapesira teper te bollshme dhe nje verende 150 ...

Apartament 321m2 ID: 5638 Agent : Klajdi Koci
265000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Kodra e Diellit

Apartament 2+1 per shitje tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri, buze rruges kryesore mbi Autostraden e Re, ngjitur me Kopshtin Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje zone mj...

Apartament 109m2 ID: 5637 Agent : Klajdi Koci
110000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Qender

Apartament 2+1 per shitje tek 9-kateshet! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banimi ne nje kulle rezidenciale dhe komerciale shume prane Qendres dhe Prokurorise se Pergjithshme! Apartmenti ndodhet ne nje zone ...

Apartament 104m2 ID: 5635 Agent : Klajdi Koci
165000 €/Total Shitje