Rezultatet e kërkimit

E dhënë me qira

Apartament me qera ne Rr. Themistokli Germenji

Apartament per qera ne zonen prestigjoze te Radiotelevizionit shqiptar, ne nje pallat shume cilesor. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, sallon, mobilim te mire dhe nje verande shume te te shfrytezueshme.

Apartament 146m2 ID: 1076 Agent : Ermira Plaku
850 €/Muaj E dhënë me qira
E dhënë me qira

Kati i 2-te i viles per Qira 3+1 tek Brryli

Vila eshte 3 katshe, ne nje zone shume te aksesueshme te kryeqytetit, prane spitaleve. Kati i dyte ofrohet me qira per banim ose zyra. Eshte e kompozuar ne 3 dhoma gjumi te bollshme, sallon me oxhak mermeri fun...

Vila 200m2 ID: 1075 Agent : Ermira Plaku
800 €/Muaj E dhënë me qira
E dhënë me qira

Ambjent Komercial per Qira tek Kristali

Ambjent komercial per Qira tek Kristal Center, nje nga zonat me te mira ne kryeqytet. E pershtashme per dyqane, zyra, super market apo per qellime te ndryshme bisnesi, per arsye te pozicionimit strategjik!

Dyqan Shitje 95m2 ID: 1068 Agent : Ermira Plaku
1000 €/Muaj E dhënë me qira
Pronë e re për shitje

Zyra per Shitje ne Bllok

Zyrat jane te mobiluara ne menyre komforte dhe shume funksionale. Jane ne gjendje shume te mire, te rikonstruktuara se fundmi me punime teper cilesore. Ato kane nje sip. totale 102 m2, te perbera nga 3 dhoma, ...

Zyrë 120m2 ID: 1067 Agent : Ermira Plaku
200000 €/Total Shitje
E dhënë me qira

Ambjent Komercial per Qira ne Bllok

I vendosur ne nje nga zonat me te lakmuara te Tiranes Bllok, me nje vitrine xhami prej 10 m2 dhe vizibilitet maksimal nga rruga. Shume e pershtashme per banka, zyra, galeri, klinika etj. Ju ftojme per nje vizit...

Dyqan Shitje 160m2 ID: 1064 Agent : Ermira Plaku
3000 €/Muaj E dhënë me qira
E veçantë

Apartament 3+1 per qera tek kopshti Botanik

Jepet me qera apartament shume i bukur ne zonen e Kopshtit Botanik me nje pamje te mrekullueshme te gjelberimit pothuajse ne tre anet e pallatit. Apartamenti ka tre dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Eshte i s...

Apartament 0m2 ID: 1060 Agent : Ilda Zaloshnja
800 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Apartament per Qira 2+1 ne Rrugen Sami Frasheri

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut, nje nga me te preferuerat dhe me te aksesueshmet te Tiranes. Ndodhet ne katin e katert te nje ndertese te re dhe konsiston ne sallon, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Per nje...

Apartament 79m2 ID: 1059 Agent : Klajdi Koci
350 €/Muaj E dhënë me qira
E dhënë me qira

Zyra per Qira ne Qender

Zyrat kane nje siperfaqe te konsiderueshme te ndare ne 4 dhoma, 2 tualete, kuzhine, holl pritjeje, depo. Sistem survejimi, kondicionim, aspirim, internet etj jane disa nga facilitetet qe ofrohen. Cmimi teper in...

Zyrë 210m2 ID: 1057 Agent : Ilda Zaloshnja
1250 €/Muaj E dhënë me qira
E dhënë me qira

Apartament Zyra 2+1 me Qira ne Bllok

Apartamenti eshte pjese e nje rezidence te mire organizuar në zemër të Bllokut, me standardet me bashkëkohore dhe siguri të lartë, e mobiluar shume mire dhe ne menyre funksionale. Ka 2 dhoma gjumi, dhome ...

Apartament 136m2 ID: 1033 Agent : Anxhela Omeri
1300 €/Muaj E dhënë me qira