Rezultatet e kërkimit

Pronë e re për qira

Vile 3 kateshe per qera ne kompleks residencial

Vile e re per qera ne kompleksin me te ri rezidencial prane TEG, organizuar ne 3 kate, ku ne një hapësirë të bollshme në katin e nëndheshëm prej 166.5m2, mund të gjeni njëedhomë gjumi, palestër shtë...

Vila 500m2 ID: 6057 Agent : Ilda Zaloshnja
5000 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Vile 3 kateshe per qera ne kompleksin Mandarine Drive

Vile e re per qera ne kompleksin me te ri rezidencial Mandarine Drive, organizuar ne 3 kate, ku ne katin 0 eshte salloni me kuzhinen, ne katin e siperm jane 3 dhoma gjumi dhe ne katin e poshtem ndodhet nje sipe...

Vila 320m2 ID: 6056 Agent : Ilda Zaloshnja
3500 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Vile me qera ne Rezidencen Longhill

Ofrohet per qera nje vile e re teke ne Rezidencen e mirenjohur Longhill, me siperfaqe 210 m2, e artikuluar ne 2 kate. Ne katin e pare gjendet salloni me kuzhinen dhe ambjente te tjera ndihmese, ndersa ne katin ...

Vila 210m2 ID: 6055 Agent : Ilda Zaloshnja
2500 €/Muaj Qira

Ambient komercial per shitje tek Rruga e Bogdaneve

Ambient komercial per shitje tek Rruga e Bogdaneve!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, te sapo perfunduar buze rruges kryesore dhe eshte i gjithi fasade xhami! Ambienti eshte 141m2, i gjithi ...

Dyqan Shitje 300m2 ID: 6054 Agent : Klajdi Koci
700000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per shitje tek Qendra Kristal

Apartament 3+1 per shitje tek Qendra Kristal! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik te nje pallati te ri, ne nje zone mjaft komerciale dhe rezidenciale mjaft e njohur!! Apartamenti ndodhet ne zonen e Komun...

Apartament 116m2 ID: 6052 Agent : Klajdi Koci
180000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 ne shitje tek Kopshti Botanik

Apartament 2+1 per shitje tek Kopshti Botanik, teresisht i mobiluar dhe me siperfaqe 149 m2 , te organizuar ne menyre perfekte me nje verande te madhe. Nje prone e kendshme ne nje zone mjaft te preferuar per ba...

Apartament 149m2 ID: 6050 Agent : Ilda Zaloshnja
180000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Pazari Ri

Apartament 2+1 per shitje tek Pazari Ri!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati egzistues, ne nje zone mjaft te njohur dhe historike te Tiranes, vetem 200 m larg Qendres!! Apartamenti eshte totalis...

Apartament 74m2 ID: 6049 Agent : Klajdi Koci
95000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 3+1 me qera ne residencen Sunrise

Jepet apartament 3+1 per qera ne nje nga komplekset me te mira te kryeqytetit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe te fundit te nderteses, organizohet ne nje ambjent ndenje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete...

Apartament 306m2 ID: 6048 Agent : Ilda Zaloshnja
1400 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 per shitje tek Ali Demi

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Ali Demit. Apartamenti eshte i sapo perfunduar ne nje kompleks te ri. Ndodhet ne katin e pare te banimit dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dho...

Apartament 55m2 ID: 6047 Agent : The Point 2
50000 €/Total Shitje