Rezultatet e kërkimit

Pronë e re për qira

Apartament 1+1+ garazh per qira tek Kompleksi Delijorgji

Apartament 1+1+ garazh per qira tek Kompleksi Delijorgji! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje prej kullave te kompleksit! Apartamenti eshte pothuajse i pabanuar me pare dhe ofrohet se bashku me nje garaz...

Apartament 73m2 ID: 6046 Agent : Klajdi Koci
550 €/Muaj E dhënë me qira

Toke per shitje ne Berzhite

Toke per shitje ne Berzhite!! Toka eshte arre 5000m buze rruges nacionale te vjeter Tirane-Elbasan dhe aktualisht eshte e mbjell me 500 rrenje mandarine, por eshte e shfrytezueshme edhe per ndertim, shtepi, res...

5000m2 ID: 6045 Agent : Klajdi Koci
80 €/m2 Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 per shitje tek Brryli

Apartament 1+1 per shitje tek Bulevardi Zhan D`Ark ne zonen e Brrylit!! apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze Bulevardit! Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe ndodhet ne nje zone hist...

Apartament 70m2 ID: 6044 Agent : Klajdi Koci
78000 €/Total Shitje

Ambient per zyra me qira ne Bllok

Ambient per zyra me qira ne Bllok! Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje kulle multifunksionale ne nje nga zonat me te preferuara dhe te njohura te Tiranes! Ambienti ka hapesira teper te bollshme dhe organizo...

Zyrë 165m2 ID: 6043 Agent : Klajdi Koci
1100 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rradhime, Vlore

Apartament 2+1 per shitje ne vijen e pare ne Rradhime, Vlore. Me nje pamje te mrekullueshme te horizontit, me kombinimin perfekt te ngjyres se detit dhe perendimeve te flakta, ky apartament shtrihet ne te gjit...

Apartament 193m2 ID: 6042 Agent : Klajdi Koci
320000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 prane Pallatit te Brigadave

Apartament ekskluziv ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe organizohet ne nje dhome ndenje te madhe me oxhak, kuzhine me vehte bashke me ambjentin e ngrenies, 2 dhoma ...

Apartament 138m2 ID: 6041 Agent : Ilda Zaloshnja
1200 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qira ne Myslym Shyri

Apartament 2+1 per qira ne Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri, ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuara te Tiranes!! Apartamenti eshte totalisht i mobiluar edhe me hapes...

Apartament 130m2 ID: 6040 Agent : Klajdi Koci
450 €/Muaj E dhënë me qira

Apartament 3+1 per qira tek Liqeni Thate

Apartament 3+1 per qira tek Liqeni Thate! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banimi te nje pallati te ri buze rruges kryesore me pamje fantastike nga Liqeni dhe Mali Dajtit! Apartamenti ka hapesira teper te bo...

Apartament 130m2 ID: 6039 Agent : Klajdi Koci
500 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per qira tek Stadiumi Dinamo

Apartament 1+1 per qira tek Stadiumi Dinamo!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati egzistues, buze rruge dhe me pamje nga fusha e stadiumit! Zona mjaft e preferuar per afersine e saj me Bllokun dh...

Apartament 54m2 ID: 6038 Agent : Klajdi Koci
350 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Bulevardi i Ri

Oferte fantastike ne nje nga zonat më strategjike dhe dinamike të Tiranës, pranë Bulevardit të Ri, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 91 m2. Nje mundesi investimi shume e mire dhe zgjedhja e duhur per...

Apartament 93m2 ID: 6037 Agent : The Point 2
96000 €/Total Shitje