Rezultatet e kërkimit

Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 per shitje, Lungomare, Vlore

Apartament 1+1 per shitje ne zonen me ideale te qytetit te Vlores. Apartamenti prej 88 m2, me orientim Lindje, ndodhet ne katin e 7 te nje ndertese 8 kateshe dhe organizohet ne nje ambient ndenje se bashku me ...

Apartament 88m2 ID: 6028 Agent : The Point 2
70000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per qira ne Myslym Shyri

Apartament 2+1 per qira ne Myslym Shyri! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje vile private 3-kateshe, buze rruges kryesore qe lidh Myslym Shyrin me Rrugen e Kavajes! Apartamenti ka hapesira teper bollshme...

Apartament 110m2 ID: 6027 Agent : Klajdi Koci
500 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qira ne Bllok

Apartament 2+1 per qira ne Bllok! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues, ne nje nga rruget me te preferuara dhe me ze te Bllokut! Apartamenti eshte totalisht i rikonstrukturuar totalisht...

Apartament 85m2 ID: 6026 Agent : Klajdi Koci
650 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 1+1 per qira tek Ring Center

Apartament 1+1 per qira tek Ring Center! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri luksoz me 2 ashensore , roje dhe kamera sigurie!! Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me stil modern dhe pais...

Apartament 80m2 ID: 6024 Agent : Klajdi Koci
450 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje tek Mozaiku i Tiranes

Apartament 2+1 per shitje tek Mozaiku i Tiranes! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati egzistues ngjitur me Mozaikun! Apartamenti ka hapesira teper te bollshme, pasi ne njeren ane te tij eshte shte...

Apartament 108m2 ID: 6023 Agent : Klajdi Koci
135000 €/Total Shitje

Apartament 2+1+ parkim per qira tek UET-ja

Apartament 2+1+ garazh per qira tek UET-ja. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banimi ne nje pallat te ri te sapo perfunduar, ne nje zone mjaft te preferuar, shume prane Rruges se Kavajes dhe Bulevardit Gjerg...

Apartament 94m2 ID: 6022 Agent : Klajdi Koci
550 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 3+1 per qira ne Bllok

Apartament 3+1 per qira ne Bllok. Apartamenti eshte nje dubleks me nje verande te mrekullueshme dhe ndodhet ne katin e 8-9 te nje pallati te ri ne zemer te Bllokut. Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi me ...

Apartament 230m2 ID: 6021 Agent : Klajdi Koci
1500 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e Kavajes

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e Kavajes! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati egzistues buze rruges kryesore, ne nje nga zonat me historike dhe te njohura te Tiranes! Apartamenti po rikonstr...

Apartament 78m2 ID: 6020 Agent : Klajdi Koci
87000 €/Total Shitje

Ambient komercial per qira prane Pazarit te Ri

Ambient komercial per qira prane Pazarit te Ri! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, ne nje nga rruget me komerciale dhe historike te Tiranes! Ambienti eshte nga brenda open space ne pjesen me te m...

Dyqan Shitje 420m2 ID: 6019 Agent : Klajdi Koci
2500 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rr Azem Galica (Babrru)

Apartamenti 2+1 ndodhet ne nje zone ne zhillime siper, fare prane projektit per Unazen e Madhe dhe Rrugen e Arbrit. Me nje siperfaqe prej 98 m2, ai organizohet ne hapesira te medha dhe te bollshme, me kuzhinen ...

Apartament 99m2 ID: 6018 Agent : The Point 2
70000 €/Total Shitje