Pronë

Çmimi: 900000 €/Total

Dupleks luksoz per shitje ne zonen e RTSH

Apartament shume luksoz per shitje ne zonen e radiotelevizionit, ne nje pallat te ri, ndertuar pak vite me pare, me orientim jug/perendim/veri. Apartamenti eshte i ndertuar ne formen e nje dupleksi, ku ne nivelin e pare gjendet hapesira e bollshme e ndenjies, gatimit, nje studio dhe dy veranda te medha me gjelberim nga ku mund te shijosh pamjen e gjithe qytetit. Ne nivelin e poshtem jane 3 dhomat e gjumit, me ambjentet ndihmese si tualete, garderoba, etj. Apartamenti ka punime shume cilesore dhe disa karakteristika qe e bejne nje prone vertet te vecante.

Të Dhëna

Detaje

Sipërfaqja

Hapësirë

Lloji: Apartment

Adresa: Rruga Themistokli Germenji

ID: 1111

Statusi: Shitje

Certifikatë Pronësie - PO

Viti i Ndërtimit: 2008

E mobiluar

Oxhak

Internet

Kamerë Sigurie

Garazh

Ashensor

Sipërfaqja e Brendshme: 290 m2

Sipërfaqja e Përgjithshme: 416 m2

Kati: 6

Dhoma: 3

Tualet: 2

Dhomë Ndenjeje

Dhomë Ngrënieje

Verandë

Ballkon: 2

Prona të ngjashme

Apartament shitje, Sami Frasheri

850000 €/Total

Ne rrugen Sami Frasheri, shitet nje ambient komercial i pershtatshem per dyqan, show-room, zyre, klinike etj. Ambienti është hapësirë ​​e hapur cka lejon organizim sipas llojit të aktiviteti ...

Apartament shitje, Sami Frasheri

1000000 €/Total

Prane Liqenit Artificial , ne nje ndertim te ri e te mire administruar , shitet nje apartament me 3 dhoma gjumi, sallon pritje spacioz dhe 7 tualete. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar. I organi ...

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.