Pronë

Çmimi: 800 €/Muaj

Apartament i Vecante per qira ne Qender te Tiranes

Veçoria e kësaj prone qëndron në organizimin unik te hapsires Ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe 80 m2 verande. Projektuar deri në detaje nga arkitektët francezë, ju do të gjeni një apartament pa ndarje, si: dhomë ndënjeje, ngrënie, hapësira gatimi, banjo dhe krevat matrimoniale në nivelin e sipërm të banesës përmes shkallëve prej druri. Apartamenti ofrohet i pajisur plotësisht me çdo pajisje dhe mobilje të nevojshme; cilësi të lartë dhe stil modern. Është e pajisur me sistemin Daikin të ngrohjes dhe ftohjes, TV dhe antenës parabolike, dysheme druri, dritare termike, deri në lule dekorative. Ky apartament është mobiluar në një koncept unik të Kutisë së Bardhë, duke siguruar rehatinë e nevojshëm. Ndryshe nga banesat e tjera, kjo banesë ka tre fasadë xhami nga jugu, perëndimi dhe veriu; plot dritë natyrore gjatë gjithë ditës. Veranda është vendi i duhur për të pasur momente relaksuese ose për të ftuar mysafirët tuaj. Nuk ka pamje kufitare të qytetit. Ndërtesa ofron ashensor, administrim dhe siguri të lartë me sistemin e kameras. Ajo ndodhet vetëm 5 minuta larg nga sheshi Skënderbej, afër Myslym Shyrit dhe Rrugës së Kavajës, dhe pranë pikës kryesore të Tiranës.

Të Dhëna

Detaje

Sipërfaqja

Hapësirë

Lloji: Apartment

Adresa: Rruga Shyqyri Berxolli

ID: 1183

Statusi: Qira

Certifikatë Pronësie - JO

Viti i Ndërtimit: 2011

E mobiluar

TV

Lavatriçe

Frigorifer

Furrë

Internet

Garazh

Ashensor

Sipërfaqja e Brendshme: 60 m2

Sipërfaqja e Përgjithshme: 140 m2

Kati: 7

Dhoma: 1

Tualet: 1

Verandë

Ballkon: 1

Prona të ngjashme

Apartament qira, Rruga Reshit Collaku

900 €/Muaj

Apartamenti 3+1 ndodhet ne rrugen Reshit Collaku prane Bulevardit "Gjergj Fishta", e preferuar shume nga vendasit dhe te huajt per arsye te aksesit te menjehershem me Qendren, Bllokun, institucioneve ...

Apartament qira, Rruga e Elbasanit

800 €/Muaj

Apartament per qera ne Rrugen e Elbasanit , nje nder zonat me te kerkuara sot ne Kryeqytet.Hyrja ndodhet ne katin e pare banim ne nje pallate te ri dhe shume modern .Organizohet ne nje sallon bashke ...

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.