Pronë

Apartament modern 2+1 me qera ne Liqenin e Thate

Apartament shume modern dhe jashtezakonisht i investuar ne nje nga zonat e reja te banimit te Tiranes, prane Liqenit te Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi te ri me 6 kate, ku vihet re investimi i kuruar ne cdo detaj. Siperfaqja e brendshme e banimit eshte 110 m2 dhe nje verande 16 m2, me pamje te mrekullueshme nga kodra e Liqenit. Ne apartament dallon organizimi i shkelqyer i siperfaqes, duke shfrytezuar cdo kend te tij ne funksion te nje jetese komode dhe cilesore. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, nga te cilat njera me tualet dhe garderobe brenda, si dhe nje sallon me kuzhinen e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Sistem qendror ngrohje\ftohje dhe oxhak, parket laminat dhe mobilje druri, te dizenjuara posacerisht per kete apartament nga nje studio arkitekture italiane. Mundesi parkimi.

Të Dhëna

Detaje

Sipërfaqja

Hapësirë

Lloji: Apartment

Adresa: Rruga Hamdi Sina

ID: 3971

Statusi: E dhënë me qira

Certifikatë Pronësie - PO

Viti i Ndërtimit: 2016

E mobiluar

Oxhak

TV

Lavatriçe

Lavastoviljë

Frigorifer

Furrë

Internet

Garazh

Ashensor

Sipërfaqja e Brendshme: 110 m2

Sipërfaqja e Përgjithshme: 136 m2

Kati: 4

Dhoma: 2

Tualet: 2

Verandë

Ballkon: 2

Depo

Prona të ngjashme

Apartament e dhënë me qira, Rruga Janos Hunyadi

1300 €/Muaj

Apartamenti pozicionohet prane Gardes te Republikes me nje siperfaqje prej 150 m2 dhe ndodhet ne katet e siperme te nje ndertese moderne me kushte bashkohore, ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. I ...

Apartament e dhënë me qira, Rruga Ibrahim Rugova

1300 €/Muaj

Apartamenti eshte pjese e nje rezidence te mire organizuar në zemër të Bllokut, me standardet me bashkëkohore dhe siguri të lartë, e mobiluar shume mire dhe ne menyre funksionale. Ka 2 dhoma gju ...

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.