Pronë

Çmimi: 460000 €/Total

Shitet apartament luksoz prane Liqenit te Thate

Prane Liqenit te Thate shitet nje apartament luksoz me siperfaqe 203 m2, kati i fundit. Apartamenti organizohet ne nje sallon me kuzhine 100 m2, 2 dhoma gjumi te medha, njera me dhome garderobe, nje depo per kepuce dhe mjete pastrimi, dy tualete te medha, ku njera komunikon direkt me dhomen e gjumit matrimoniale . Ngrohje qendrore me chiller dhe ngrohje uji me sistem diellor( solar) .Sistem gatimi me gaz dhe sistem alarmi per humbje gazi.Filtrim uji per gatim me filtra te fuqishem ( doppio filtrim). Telekamer me ngjyra ne porten e hyrjes. Perde te telekomanduara me izolim te plote ne dy dhomat e gjumit, kuzhine dhe tualet dhe gjysem te izoluara ne sallon. Dush me sistemin ujvare, kromoterapi dhe sistem audio. Ndricim nate me led blu ne te gjithe apartamentin gjate nates. Dhoma e gjumit dhe dy tualetet me sistem kromoterapi. Izolimi termik dhe akustik i te gjithe apartamentit me vetrata triplex, parket antizhurme. Per me shume info ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni

Të Dhëna

Detaje

Sipërfaqja

Hapësirë

Lloji: Apartment

Adresa: Rruga Ullishtes

ID: 4613

Statusi: Shitje

Certifikatë Pronësie - PO

Viti i Ndërtimit: 2013

E mobiluar

TV

Lavatriçe

Lavastoviljë

Frigorifer

Furrë

Kamerë Sigurie

Ashensor

Sipërfaqja e Brendshme: 203 m2

Sipërfaqja e Përgjithshme: 203 m2

Kati: 6

Dhoma: 2

Tualet: 2

Ballkon: 2

Depo

Kontakto me Agjentin

Prona të ngjashme

Apartament shitje, rruga Moskat

440000 €/Total

Shitet aparatment prane sheshit Willson ne katin e trete te nje pallati ndertim i vitit 1998,me administrim shume te mire.Aparatmenti eshte i organizuar ne nje sallon te madhe duke perfshir dhomen e ...

Apartament shitje, Zela

400000 €/Total

Ne rrugen Myslym Shyri, ne nje ndertim te ri shitet nje apartament 3+1. I orientuar jug, me hapesira funksionale, i mire organizuar ne sallon ndenje, kuzhine , 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 lavanderi , 1 ...

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.