Pronë

Çmimi: 700000 €/Total

Vile 4-kateshe per shitje tek Fakulteti Ekonomik

Vile 4-kateshe per shitje tek Fakulteti Ekonomik. Vila eshte ndertim 560 m katror ne nje truall 650 m katror dhe organizohet ne 10 dhoma, 2 holle, 4 tualete, kuzhine, depo dhe 5 ballkone. Vila ndodhet ne nje zone rezidenciale vilash teper te qete shume prane Rruges se Elbasanit. Vila ka hapesira teper te bollshme dhe mjaft funksionale te pershtatshme edhe per zyra, kopshte, shkolla dhe shume biznese te ndryeshem! Vila eshte totalisht bosh por me sistem ngrohje/ftohje me chiller te instaluar. Gjithashtu vila ka edhe nje oborr super te madhe dhe shume vende parkimi.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni

Të Dhëna

Detaje

Sipërfaqja

Hapësirë

Lloji: Villa

Adresa: Rruga Hysen Cino

ID: 4984

Statusi: Shitje

Certifikatë Pronësie - PO

Viti i Ndërtimit: 1995

E pa mobiluar

Ajër i Kondicionuar

Kamerë Sigurie

Garazh

Sipërfaqja e Brendshme: 560 m2

Sipërfaqja e Përgjithshme: 680 m2

Kati: 4

Dhoma: 10

Tualet: 5

Dhomë Ndenjeje

Dhomë Ngrënieje

Kuzhinë

Oborr

Verandë

Ballkon: 5

Depo

Prona të ngjashme

Vila shitje, Rruga Agim Prodani

600000 €/Total

Vile 4-kateshe per shitje ne Kinostudio. Vila eshte e ndertuar vitet e fundit, totalisht e mobiluar (ne cdo kat ka oxhak), e shtruar e gjitha me parket dhe me nga 2 ballkone ne cdo kat. Vila ne katin ...

Vila shitje, Mjull Bathore

800000 €/Total

Nje mundesi e shkelqyer investimi paraqitet me blerjen e 2 vilave prane njera-tjetres ne zonen e Mjull Bathores, vetem 10 minuta me makine nga qendra e Tiranes, me nje akses te thjeshtuar nga rruga e ...

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.