Pronë

Çmimi: 300000 €/Total

Apartament duplex 3+1 ne shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit

Shitet apartament 3+1 brënda Rezidences Kodra e Diellit në Tiranë. Rezidenca Kodra e Diellit, është e vendosur shumë afër me Kopshtin Botanik te Tiranës, tek një nga zonat më të preferuara, në mes te gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë absolute e qe ofron: siguri 24 orë, mirëmbajtje, administrim, kompleks me pishina jetesë në komunitet, bar, restorant, infrastruktrurë moderne, spa & beauty center, palestër, supermarket ambiente te gjelbëruara, galeri arti, fusha sporti etj. Apartamenti në shitje është i pozicionuar në zonën me eksklusive të gjithë rezidencës, në Top Hill Qëndër, me pamje mahnitëse të liqenit dhe kopshtit Botanik me orientim në Lindje, ofron një stil jetese që shumë pak prona ofrojnë në gjithë qytetin. Cilësia e ndërtimit dhe rezistenca ndaj tërmetëve është tepër e lartë. Ndricim dhe vendilim natyral që do të thotë jetë e shëndetshme, dritare cilesore me grila, termoizolim, ajer te kondicionuar, rifinitura customade te brëndshme. Për aredimin dhe organizimin e ambientëve është kujdesur arkitekt interieri nga Greqia. Apartamenti dublex + papafingo është i pozicionuar në katet e fundit, disponon çati me tjegulla, ballkon dhe verandë. Dhoma papafingo mund të shërbejë si studio, dhomë gjumi e katërt, playroom, palestër osë për çdo gje që ju dëshironi. Organizimi i katit të ditës është open space dhe përmban soxhornon me dysheme parketi, oxhak dhe ka dalje tek ballkoni me pamjen mahnitëse, lartësia e ambientit tejkalon 4.5m, gjithashtu disponon dhe ambient gatimi të veçuar si dhe bajnon me dritare. Kati i fjetjes është i përbërë nga 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo. Sigurisht dhoma matrimoniale disponon banjon personale. Për këtë apartament eksklusiv dhe luksoz është realizuar një investim tepër i lartë dhe ka sipërfaqe totale 220 m2. Cmimi i shitjes është 300.000 euro. Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion të plot dhe të rregullt.

Të Dhëna

Detaje

Sipërfaqja

Hapësirë

Lloji: Apartment

Adresa: Rruga Kodra e Diellit

ID: 5218

Statusi: Shitje

Certifikatë Pronësie - PO

Viti i Ndërtimit: 2013

E mobiluar

Oxhak

Lavatriçe

Lavastoviljë

Frigorifer

Furrë

Internet

Pishinë

Garazh

Sipërfaqja e Brendshme: 220 m2

Sipërfaqja e Përgjithshme: 220 m2

Kati: 3

Dhoma: 3

Tualet: 3

Oborr

Ballkon: 2

Prona të ngjashme

Apartament shitje, rruga Sami Frasheri

270000 €/Total

Shitet apartament 2+1 ne nje pallat shume te kerkuar ,ne zone prane liqeni me nje pamje shume relaksuese dhe komforte per jetesen.Pallati eshte shume mire i administruar me ashensor bare e restorante ...

Apartament shitje, Rruga e Dibres

300000 €/Total

Apartament per Shitje ne Rrugen e Dibres, me nje siperfaqe dhe organizim shume te mire, konsiston ne sallon te bollshem bashke me kendin e gatimit, tre dhoma gjumi, njera me garderobe, dy banjo, dy ba ...

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.