Pronë

Çmimi: 1000000 €/Total

Vile Elite per shitje ne Gjirin e Lalezit

Eshte zgjedhur pikerisht Gjiri i Lalezit, destinacioni i duhur per te ndertuar San Pietro Resort, per vete shtrirjen gjeografike fushore dhe bukurite e gjelberta me pisha te larta. Zona ka mbi 250 dite me diell, temperature mesatare 22 – 35°C dhe nje sezon turistik prej shtatë muajsh. San Pietro ka nje pozicion strategjik per nga afersia qe ka jo me shume se 30 minuta me Tiranen, Durresin, aeroportin dhe portin kryesor te vendit. Projektuar për të qenë luksoz dhe unik, Resorti do të ketë 140.000m² të shperndare ne 4 lloje të ndryshme vilash, 4 lloje të ndryshme Palazzina dhe një Hotel me 5 yje, jo më të shume se 3 kate. Fshati Turistik ka akses të drejtpërdrejtë me plazhin, 1500 m ekskluzivitet vije bregdetare që shtrihet për 190 m gjerësi. Vilat Elitare ndodhen ne vijen e pare te ndertimit, shume prane detit. Keto vila jane te pajisura me veranda dhe ballkone te orientuara me pamje nga deti. Jane te rrethuara me kopshte te gjelberuara, kane pishine dhe ofrojne luksin dhe privatesine ne menyren me te mire. Jane konceptuar ne dy kate me hapesira te bollshme dhe moderne. Kane nje ambient dite te madhe si dhe 4 dhoma gjumi. Fasada e tyre eshte ideuar me vetrata te larta duke bere te mundur ndricimin natyral ne te gjithe ambientet e viles si dhe pamje panoramike te hapesirave perreth.

Të Dhëna

Detaje

Sipërfaqja

Hapësirë

Lloji: Villa

Adresa: Gjiri i Lalezit

ID: 5262

Statusi: Shitje

Certifikatë Pronësie - JO

Viti i Ndërtimit: 1900

E mobiluar

Kamerë Sigurie

Pishinë

Garazh

Sipërfaqja e Brendshme: 406 m2

Sipërfaqja e Përgjithshme: 504 m2

Kati: 1

Dhoma: 5

Tualet: 4

Dhomë Ndenjeje

Dhomë Ngrënieje

Oborr

Verandë

Ballkon: 2

Prona të ngjashme

Vila shitje, Rruga Kodra e Derhemit

1000000 €/Total

Nje vile individuale e tipit A, e fundit e ketij lloji ne kompleksin rezidencial Mandarine Drive, prane TEG, ofrohet per shitje me nje cmim prej 1000000 euro. Vila eshte e artikuluar ne 3 kate, nga 12 ...

Vila shitje, Rruga Kadri Korciku

800000 €/Total

Vile 4-kateshe per shitje tek Qyteti Studentit. Vila eshte e ndertuar ne 1998 ne nje siperfaqe ndertimi 300 m katror toke dhe eshte 740 m ndertim me cdo kat nga 175m katror ndertim. Vila gjithashtu sh ...

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.