Pronë

Çmimi: 800000 €/Total

Shiten 2 Vila tek Natyra e Qete me super koncept dhe pamje fantastike!

Nje mundesi e shkelqyer investimi paraqitet me blerjen e 2 vilave prane njera-tjetres ne zonen e Mjull Bathores, vetem 10 minuta me makine nga qendra e Tiranes, me nje akses te thjeshtuar nga rruga e shtruar dhe rrethrrotullimi i Teg-ut. Vilat jane konceptuar si 2 banesa per 2 miq apo familjare, per shkak se ndajne rrugen e hyrjes dhe disa hapesira te perbashketa. Ato zhvillohen ne tre kate, me nga 110 m2 secili dhe kane nje design te brendshem mjaft modern, ku dallohen materiale te reja si rezina, mikrocimento, vetrata e bollshme qe lejojne futjen e drites dhe pamjen e mrekullueshme nga Kodrat e Tiranes. Oborri i gjelberuar e me peme, ku ekziston mundesia e ndertimit te nje pishine, krijon gjithashtu edhe privatesine e nevojshme dhe gjelberimin e duhur per relaksin e syve. Vilat pergjithesisht jane konceptuar me 2 ambjente ndenjieje, 2 ose 3 dhoma gjumi, tualete ne cdo kat e ambjente ndihmese. Ajo qe dallon eshte lartesia e tavanit dhe hapesirat e bollshme te dhomave e ambjenteve te ndenjies, te cilat bashke me mobilimin me shije - dallon kuzhina thuajse profesionale e instaluar ne te dyja vilat, me pajisje supermoderne - i bejne keto 2 vila mjaft te pershtatshme edhe per qeradhenie, ku vlera me e ulet per secilen prej tyre do te ishte 2200-2500 euro/muaj. Aktualisht vilat jane ne faze punimesh, por per nje transaksion te shpejte e pa pritur perfundimin e tyre, cmimi do te ndryshonte. Telefononi per me shume detaje. Ne kohe COVIDI nje shtepi e tille do t'ju jepte ate qetesi e cilesi jetese per te cilen keni nevoje.

Të Dhëna

Detaje

Sipërfaqja

Hapësirë

Lloji: Villa

Adresa: Mjull Bathore

ID: 5403

Statusi: Shitje

Certifikatë Pronësie - PO

Viti i Ndërtimit: 2016

E mobiluar

Ajër i Kondicionuar

Pishinë

Sipërfaqja e Brendshme: 330 m2

Sipërfaqja e Përgjithshme: 1300 m2

Kati: 3

Dhoma: 2

Tualet: 2

Dhomë Ndenjeje

Dhomë Ngrënieje

Oborr

Verandë

Ballkon: 2

Depo

Prona të ngjashme

Vila shitje, Mjull Bathore

800000 €/Total

Nje mundesi e shkelqyer investimi paraqitet me blerjen e 2 vilave prane njera-tjetres ne zonen e Mjull Bathores, vetem 10 minuta me makine nga qendra e Tiranes, me nje akses te thjeshtuar nga rruga e ...

Vila shitje, Liqeni Farkes

765000 €/Total

Objekti ndodhet në brendësi të një kompleksi vilash, pranë liqenit të Farkës. Ka 3 kate plus 1 kat të nëndheshëm. Kati -1 ka një sipërfaqe prej 123.4m2 Kati 0 ka një sipërfaqe prej ...

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.