Pronë

Çmimi: 600 €/Muaj

Jepet apartament me qera te Don Bosko

Jepet apartament me qera ne Don Bosko .Hyrja ndodhet ne katin e gjashte te nje nga pallatet e kompleksit .Organizohet :ne nje sallon ne dy tualete dhe tre dhoma gjumi ka dhe dy ballkone !Kompleksi ka hapsira te bolleshme dhe gjelberim !Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Të Dhëna

Detaje

Sipërfaqja

Hapësirë

Lloji: Apartment

Adresa: Rruga Dritan Hoxha Don Bosko

ID: 5413

Statusi: Qira

Certifikatë Pronësie - PO

Viti i Ndërtimit: 2008

E mobiluar

TV

Lavatriçe

Frigorifer

Furrë

Kamerë Sigurie

Ashensor

Sipërfaqja e Brendshme: 117 m2

Sipërfaqja e Përgjithshme: 127 m2

Kati: 6

Dhoma: 3

Tualet: 2

Dhomë Ndenjeje

Dhomë Ngrënieje

Verandë

Ballkon: 2

Prona të ngjashme

Apartament qira, Rruga Sami Frasheri

700 €/Muaj

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat e preferuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, ne katin e 8, me ashensor dhe me chip. Apartamenti ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe 2 tualete. Dh ...

Apartament qira, Rruga Kajo Karafili

550 €/Muaj

Apartament 1+1 per qira ne Qender. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri vetem 100 m larg Qendres. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht me mobilje dhe paisje teper moderne dhe luk ...

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.