Pronë

Çmimi: 1000000 €/Total

Vile e veçante 620 m2 per shitje ne zonen e Liqenit

Kjo prone eshte e pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura dhe me rritjen me te shpejte nga pikepamja e ndertimeve te reja, komplekeseve luksoze te banimit, rrugeve, shkollave te reja etj. Sapo shkel kembe ne te, shtepia te jep menjehere ndjesine e nje prone te vecante ku mbizoteron drita, ngjyrat e qeta dhe mbi te gjitha arti. Ajo eshte e rrethuar nga gjelberimi, ajri i paster, dhe, edhe pse ne qetesi, eshte vetem pak minuta larg qytetuit dhe rrugeve kryesore qe te cojne drejt tij. Vila ka nje pamje shume te bukur te malit te Dajtit dhe Liqenit te Tiranes, ka orientim lindje. Trualli mbi te cilin ngrihen 620 m2 ndertim eshte gjithsej 1000 m2, ndersa ndertimi i artikuluar ne 2 kate ka 15 dhoma, 3 tualete, 2 veranda te mrekullueshme te rrethuara nga gjelberimi dhe ne privatesine qe te ofron arkitektuara e vecante e kesaj vile qe ka gjithashtu edhe nje oborr te mbyllur, rrethuar nga mur guri. Parkimi eshte i mundshem si brenda, ashtu edhe jashte prones. Vila ehste ndertuar ne vitin 2000 dhe eshte nje investim i shkelqyer per sa i perket zones ku ndodhet dhe siperfaqes.

Të Dhëna

Detaje

Sipërfaqja

Hapësirë

Lloji: Villa

Adresa: Rruga Mustafa Xhabrahimi

ID: 5946

Statusi: Shitje

Certifikatë Pronësie - PO

Viti i Ndërtimit: 2000

Pjesërisht e mobiluar

Garazh

Sipërfaqja e Brendshme: 620 m2

Sipërfaqja e Përgjithshme: 1000 m2

Kati: 1

Dhoma: 10

Tualet: 3

Kuzhinë

Oborr

Verandë

Ballkon: 3

Depo

Prona të ngjashme

Vila shitje, Rruga Mihal Ciko

800000 €/Total

Vile 3-kateshe per shitje tek Mozaiku i Tiranes. Vila eshte ndertim i viteve 2000 me nje siperfaqje toke 450 m katror dhe siperfaqje ndertimi 390 m katror, cdo kat eshte 130 m katror. Vila organizohet ...

Vila shitje, Rruga Qemal Stafa

900000 €/Total

Vile per shitje ne nje zone te qete ku eshte vetem me vila. Vila eshte shume e vjeter dhe eshte e restauruar e gjitha me punime shume cilesore. Eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti si prsh; ho ...

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.