Pronë

Vile 3 kateshe per qera ne kompleks residencial

Vile e re per qera ne kompleksin me te ri rezidencial prane TEG, organizuar ne 3 kate, ku ne një hapësirë të bollshme në katin e nëndheshëm prej 166.5m2, mund të gjeni njëedhomë gjumi, palestër shtëpie, zyre shtëpie dhe dhomë shërbimi. Kati përdhe (155.4 m2) përbehet nga verandë, kuzhinë e vecuar, sallon ngrenie, tualet dhe garderobë. Kati i parë (112m2) ofron dy dhoma gjumi matrimoniale të pajisura me garderoba dhe tualet të brendshëm, njeë dhomë femijësh dhe një tualet kati si dhe verandën me gjelberim 77 m2. Papafingoja prej 12 m2 të çon në tarracën e bukur të gjelbër të përdorshme prej 100 m2. Vila është e pozicionuar në një oborr të gjelbëruar prej 550-600 m2. Residenca ka një zonë të shkëlqyer relaksi me një pishinë të jashtme prej 90 m2, një xhakuzi dhe një pishinë për fëmijë. Mirembajtja e kopshtit te gjelberuar dhe hapsirave te perbashketa ka nje tarife prej 200 euro. Vila jepet pjeserisht e mobluar per cmimin 3500 euro duke ju lene mundesine qe te shtoni mobiljet tuaja sipas deshires, ose teresisht e mobiluar nga arkitektet ne cmimin 5000 euro.

Të Dhëna

Detaje

Sipërfaqja

Hapësirë

Lloji: Villa

Adresa: Rruga Dervish Shaba

ID: 6057

Statusi: Qira

Certifikatë Pronësie - PO

Viti i Ndërtimit: 1900

Pjesërisht e mobiluar

TV

Lavatriçe

Lavastoviljë

Frigorifer

Furrë

Kamerë Sigurie

Pishinë

Garazh

Sipërfaqja e Brendshme: 400 m2

Sipërfaqja e Përgjithshme: 500 m2

Kati: 1

Dhoma: 4

Tualet: 4

Dhomë Ndenjeje

Dhomë Ngrënieje

Kuzhinë

Oborr

Verandë

Ballkon: 2

Depo

Prona të ngjashme

Vila qira, Lunder

5000 €/Muaj

Jepet me qira nje vile luksoze e ndodhur ne Lunder. Eshte e artikuluar ne 4 kate. Kati i pare organizohet ne sallon, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Kati i dyte dhe i trete organizohet ...

Vila qira, Rruga Dervish Shaba

5000 €/Muaj

Vile moderne dhe shume interesante ne rrethinat e kodrave te Lundres, ne mes te gjelberimit dhe ajrit te paster. Vila eshte shume e vecante per nga ndertimi dhe organizimi i hapesires se brendshme. Aj ...

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.