Apartament 2+1 per Qira tek Liqeni Artificial

Rruga Sami Frasheri, Tirane

2 BD
2 BA
175 m2
EUR 2,000 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
1120
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 2,000 /muaj
Sipërfaqja
175 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 per Qira ne nje nga zonat me elitare te kryeqytetit, tek Liqeni ne krah te Parkut Nacional, i rrethuar nga gjelberimi, ajri i paster dhe qetesia maksimale. Konsiston ne 2 dhoma gjumi, sallon, dhome garderobe, 2 tualete, 2 ballkone dhe holl. Ka nje pamje fantastike te gjithe zones, punime cilesore dhe ndertim bashkohor me te gjitha facilitetet e mundshme. Apartamenti kombinon ne menyre perfekte afersine me Qendren dhe privatesine e nje vile te vecuar, pra thjesht shtepia juaj e endrrave! (Parapelqejme njerez te huaj)

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
175 m2

Adresa

Rruga
Rruga Sami Frasheri
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
7
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
8
Viti I ndërtimit
2010
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
2
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
E mobiluar
E mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Xham Tek
Blindat
Duralumin
Orientim
Jug-Lindje
Elektriciteti
Njëfazor

Pamja

Liqeni

Elektroshtëpiake

Lavastovilje
Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Nuk disponojmë planimetri për momentin

Eksploro zonën