Apartament 3+1 per qera ne zonen e Don Boskos

Rruga Don Bosko, Tirane

3 BD
2 BA
135 m2
EUR 500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
1660
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 500 /muaj
Sipërfaqja
135 m2

Përshkrimi

Jepet me qera nje apartament ne zonen e Don Boskos me nje siperfaqe prej 135 m2. I organizuar ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje, kend gatimi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne kat te 6 ne nje pallati te ri dhe ka drejtim juglindje me nje drite natyrale te bollshme. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
135 m2
Sipërfaqja e Brendshme
135 m2

Adresa

Rruga
Rruga Don Bosko
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
6
Nr. i Kateve të Ndërtesës
10
Viti I ndërtimit
2010
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
E mobiluar
E mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Elektroshtëpiake

Lavastovilje
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Pajisje

Wi-fi

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Nuk disponojmë planimetri për momentin

Eksploro zonën