Apartament 2+1 me qera tek Garda.

Rruga Ibrahim Rugova, Tirane

2 BD
1 BA
100 m2
EUR 600 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
1709
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 600 /muaj
Sipërfaqja
100 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 per qera tek Garda. Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe organizohet ne nje dhome ndenje te madhe, nje kuzhine, 2 dhoma gjumi, dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertese pa ashnsor ne nje zone shume te preferuar te bllokut. Na kontaktoni per me shume informacione.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
100 m2

Adresa

Rruga
Rruga Ibrahim Rugova
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
4
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
4
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
E mobiluar
E mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Druri

Pamja

Ndërtesa
Qyteti

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Bath Amenities

Dush

Planimetria

Nuk disponojmë planimetri për momentin

Eksploro zonën