Apartament 2+1 per shitje te Liqeni i Thate

Liqeni Thate , Tirane

2 DH
2 TU
300 m2
EUR 250,000
Në shitje

Informacion

ID
1887
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 250,000
Sipërfaqja
300 m2

Përshkrimi

Penthouse per shitje ne nje nga zonat me te qeta dhe me te bukura te Tiranes. Me pamje te mrekullueshme te qytetit dhe gjelberimit te Liqenit. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati teper te ri, ne nje nga zonat rezidenciale periferike me te preferuara te Tiranes! Organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande me siperfaqje 100 m2. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
300 m2
Sipërfaqja e Brendshme
150 m2

Adresa

Rruga
Liqeni Thate
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
6
Nr. i Kateve të Ndërtesës
6
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Qyteti
Liqeni

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj