Apartament 4+1+3 per shitje ne Bllok

Rruga Perlat Rexhepi, Tirane

4 BD
3 BA
210 m2
EUR 525,000 EUR 2,500/m2
Në shitje

Informacion

ID
1985
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Cmimi Bruto
EUR 525,000
Sipërfaqja
210 m2
Çmimi /m2
EUR 2,500

Përshkrimi

Shitet nje apartament 4+1+3 ne nje nga zonat me te kerkuara prane Karlsbergut. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 200m2 ne nje pallat te ri. Apartamenti ka nje kuzhine te bollshme, 3 tualete, 4 dhome gjumi , nje lavanderi dhe depo. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
210 m2
Sipërfaqja e Brendshme
200 m2

Adresa

Rruga
Rruga Perlat Rexhepi
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
5
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
9
Viti I ndërtimit
2005
Dhomat e Gjumit
4
Tualetet
3
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
E mobiluar
Gjysmë e mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Plastikë
Orientim
Veri
Elektriciteti
Trefazor

Pamja

Ndërtesa

Elektroshtëpiake

Tharëse Rrobash
Lavastovilje
Hekur Rrobash
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Pajisje

Wi-fi

Veçoritë e brendshme

Lavanderi
Depo

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor
Roje Rezidence

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Vaskë
Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Nuk disponojmë planimetri për momentin

Eksploro zonën

Payment Calculator

€11,277
Ne Muaj