Apartament 2+1 per shitje tek Lake View

Rruga Kosovareve , Tirane

2 DH
2 TU
139 m2
EUR 271,000 EUR 1,950/m2
Në shitje

Informacion

ID
2384
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 271,000
Sipërfaqja
139 m2
Çmimi /m2
EUR 1,950

Përshkrimi

Apartament 2+1 te ri ne kompleksin luksoz Lake View, nje zhvillim kontemporar perballe Liqenit Artificial. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe ka nje siperfaqe prej 139 m2. Eshte i organizuar ne nje sallon te madh se bashku me kuzhinen, me nje ballkon te madh me pamje mbi qytetin, 2 dhoma te rehatshme, 2 tualete. Eshte vendosur ne nje zone te favorshme prane natyres dhe rrugeve kryesore. Mos humbisni kete mundesi, na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite ne prone.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
139 m2
Sipërfaqja e Brendshme
118 m2

Adresa

Rruga
Rruga Kosovareve
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
8
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Orientim
Jug-Lindje

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj