Apartament 2+1 per shitje prane Sheshit Wilson

Rruga Janos Hunyadi , Tirane

2 DH
1 TU
85 m2
EUR 135,000
Në shitje

Informacion

ID
2476
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 135,000
Sipërfaqja
85 m2

Përshkrimi

Mes sheshit Wilson dhe sheshit Nene Tereza, shume prane Juridikut, shitet nje apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 (papafingo) te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 85 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi me ballkon, 1 tualet dhe 1 depo. Apartamenti zoteron certifikate pronesie. Per me shume informacion mbi mundesite qe ofron ky apartament ose nje vizite na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
85 m2
Sipërfaqja e Brendshme
85 m2

Adresa

Rruga
Rruga Janos Hunyadi
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
5
Nr. i Kateve të Ndërtesës
5
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Veçoritë e brendshme

Depo

Veçoritë e jashtme

Verandë

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj