Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Dajti

Rruga Dajti , Tirane

2 DH
1 TU
89 m2
EUR 85,000
Në shitje

Informacion

ID
2521
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 85,000
Sipërfaqja
89 m2

Përshkrimi

Ne zonen e rruges Dajti, shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe 89 m2. Apartamenti ka nje organizim mjaft te mire, i ndare ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe 2 ballkone me pamje te kendshme nga Dajti. Eshte i mobiluar ne menyre komode dhe moderne, per nje jetese sa me te rehatshme. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
89 m2
Sipërfaqja e Brendshme
80 m2

Adresa

Rruga
Rruga Dajti
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Lindje

Pamja

Ndërtesa
Mali
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj