Ambient Komercial per qera tek Kodra Priftit

Rruga e Kokonozeve , Tirane

2 TU
700 m2
EUR 2,500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
2771
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Zyrë
Lloji
Me qera
Çmimi Neto
EUR 2,500 /muaj
Sipërfaqja
700 m2

Përshkrimi

Objekti perbehet nga dy kate dhe ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 538 m2, pra 269 m2 per secilin kat. Siperfaqja ne te dyja katet eshte e hapur pa ndarje te vecanta. Siperfaqja e truallit eshte 700 m2 dhe ofron nje ambient te kosiderueshem parkimi. Obiekti mund te shfrytezohet per qellime te ndryshme komerciale si psh: kopesht,cerdhe,klinika te ndryshme apo edhe si ambient zyrash. Per cdo informacion me te detajuar jeni te mirepritur na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
700 m2
Sipërfaqja e Brendshme
538 m2

Adresa

Rruga
Rruga e Kokonozeve
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
2
Nr. i Kateve të Ndërtesës
2
Viti I ndërtimit
2022
Faza e Ndërtimit
Completed
Tualetet
2
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Granit
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin
Orientim
Veri
Elektriciteti
Trefazor


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
10

Pamja

Parku
Rruga

Veçoritë e brendshme

Depo

Planimetria

Eksploro zonën