Apartament 2+1 ne zemer te Bllokut

Rruga Perlat Rexhepi , Tirane

2 DH
1 TU
85 m2
EUR 600 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
2778
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 600 /muaj
Sipërfaqja
85 m2

Përshkrimi

Nqs jeni ne kerkim te nje apartamenti plot hapesire ne zemer te Bllokut, ky apartament eshte perfekt! Ndodhur ne katin e 5-te te nje pallati te ri, ky apartament ofron shume drite natyrale. Organizohet ne nje sallon dhe kuzhine te bollshme, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Me 85 metra katror hapësirë, ka shumë hapësirë te pershtateni si ne shtepine tuaj. Dhe me statusin e tij të pamobiluar, ju mund ta personalizoni hapësirën për t'iu përshtatur stilit dhe preferencave tuaja unike. Më e mira nga të gjitha, ky apartament ofrohet për vetëm 600 euro në muaj, duke e bërë atë një opsion të përballueshëm dhe tërheqës për këdo që kërkon të jetojë në një nga lagjet më të kërkuara të qytetit. Mos e humbisni këtë mundësi të mrekullueshme - na kontaktoni sot për të planifikuar një vizite!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
85 m2
Sipërfaqja e Brendshme
85 m2

Adresa

Rruga
Rruga Perlat Rexhepi
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
5
Nr. i Kateve të Pronës
1
Viti I ndërtimit
2007
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka

Pamja

Ndërtesa
Qyteti
Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor

Planimetria

Eksploro zonën