Zyra me Qera

Bulevardi Zogu I , Tirane

2 TU
EUR 1,800 /muaj EUR 6/m2
Me Qera

Informacion

ID
2780
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Zyrë
Lloji
Me qera
Cmimi Bruto
EUR 1,800 /muaj
Çmimi /m2
EUR 6

Përshkrimi

Ky ambient ndodhet ne katin e 9 te nje ndertese buze Bulevardit Zogu I. Ambienti ka nje siperfaqe prej 300 m2 si rezultat i bashkimit te dy apartamenteve dhe eshte i ndare ne 6 siperfaqe te ndryshme dhe ka 2 tualete. Pozicioni ne te cilin ndodhet eshte ideal per zyra pasi e gjithe ndertesa eshte e dhene me qera per biznese te ndryshme.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Brendshme
300 m2

Adresa

Rruga
Bulevardi Zogu I
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
9
Tualetet
2
Mobilimi
E Pamobiluar

Planimetria

Eksploro zonën