Apartament per shitje tek Mali i Robit

Mali Robit , Kavaje

2 DH
2 TU
73 m2
EUR 100,000
Në shitje

Informacion

ID
1623
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 100,000
Sipërfaqja
73 m2

Përshkrimi

Jepet per shitje nje apartament tek Mali i Robit. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar dhe shume prane detit. Ndodhet ne nje resort mjaft te mire dhe te kerkuar nga turistet vendas dhe te huaj. Apartamenti eshte nje mundesi e shkelyer per tu perdorur si shtepi verore por edhe mund te jepet me qera per turistat.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
73 m2

Adresa

Rruga
Mali Robit
Qyteti
Kavaje
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
6
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka

Pamja

Ndërtesa
Deti

Elektroshtëpiake

Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Pajisje

Sistem Sigurie

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj