Apartament 3+1 per shitje tek Kopshti Zoologjik

Rruga Shyqyri Brari , Tirane

3 DH
2 TU
330 m2
EUR 350,000
Në shitje

Informacion

ID
1679
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 350,000
Sipërfaqja
330 m2

Përshkrimi

Apartament 3+1 per shitje prane Kopshtit Zoologjik dhe Kopshtit Botanik. Apartamenti ndodhet shume prane liqenit Artificial dhe ndodhet ne kat te fundit te nja pallati 5 katesh te mirembajtur. Apartamenti ka nje stil modern dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon me hapesire te madhe ku ju mund te kaloni ditet tuaja duke organizuar dhe mbledhje familjare dhe shoqerore. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
330 m2
Sipërfaqja e Brendshme
160 m2

Adresa

Rruga
Rruga Shyqyri Brari
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
5
Nr. i Kateve të Ndërtesës
5
Viti I ndërtimit
2012
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket

Pamja

Liqeni
Parku
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Veçoritë e brendshme

Depo

Veçoritë e jashtme

Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor
Parkim

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Vaskë
Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj