Vile 2 kateshe per shitje ne Jale

Jale , Himare

2 DH
3 TU
169 m2
EUR 507,000 EUR 3,000/m2
Në shitje

Informacion

ID
2706
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 507,000
Sipërfaqja
169 m2
Çmimi /m2
EUR 3,000

Përshkrimi

Ne Jug te Shqiperise, perballe detit Jon, ne nje kompleks te ri mahnites, shitet nje vile 2 kateshe. Vila ka siperfaqe neto 170 m2 dhe siperfaqe parcele 268 m2. Eshte e artikuluar ne katin perdhe, te organizuar ne nje dhome ndenje, kuzhine dhe ambient ngrenie, tualet, depo si dhe nje kuzhine te jatshme te lidhur me kopshtin. Ne katin e pare organizohet ne dy dhoma gjumi secila me tualetet perkatese. Kati i dyte ka nje verande e cila ofron nje pamje te mrekullueshme. Vila rrethohet nga nje kopesht me siperfaqe 130 m2 dhe nje pishine 24 m2. Parkimi i viles lejon deri ne 2 makina. Per me shume informacion mbi vilen dhe kompleksin, na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
169 m2
Sipërfaqja e Tokes
268 m2

Adresa

Rruga
Jale
Qyteti
Himare
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
2
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
3
Ballkonet
3
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Orientim
Jug-Perëndim


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2

Pamja

Deti

Veçoritë e brendshme

Depo

Veçoritë e jashtme

Barbekju
Oborr
Pishinë
Taracë
Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Roje Rezidence

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj