Apartament per shitje ne Jale

Jale , Himare

2 DH
2 TU
141 m2
EUR 282,000 EUR 2,000/m2
Në shitje

Informacion

ID
2710
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 282,000
Sipërfaqja
141 m2
Çmimi /m2
EUR 2,000

Përshkrimi

Ne Jug te Shqiperise, ne nje kompleks te ri mahnites, shitet nje apartament luksoz. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 141 m2 dhe eshte i artikuluar ne nje dhome ndenje spacioze se bashku me nje kuzhine te kompletuar dhe ambient ngrenie. Ne dy dhoma gjuma dhe dy tualete. I gjithe apartamenti dhe hapesirat e tij, ofrojne nje pamje te mrekullueshme nga deti Jon. Apartamenti ka nje ballkon qe ofron nje ambient pushimi dhe relaksi. Per me shume informacion mbi apartamentin dhe kompleksin rrethues na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
141 m2
Sipërfaqja e Brendshme
118 m2

Adresa

Rruga
Jale
Qyteti
Himare
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
2
Nr. i Kateve të Ndërtesës
3
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Orientim
Jug-Perëndim

Pamja

Deti

Veçoritë e jashtme

Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Parkim

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj