Apartament 2+1 per shitje tek Liqeni Thate

Liqeni Thate , Tirane

2 DH
2 TU
88 m2
EUR 145,365 EUR 1,650/m2
Shitur

Informacion

ID
2884
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 145,365
Sipërfaqja
88 m2
Çmimi /m2
EUR 1,650

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 në "Lake Diamond", një destinacion i veçantë pranë Liqenit të Thatë. Ky apartament ofron një kombinim të shkëlqyer të pamjeve spektakolare të liqenit, ambientit të mirëorganizuar dhe përshtatjes për një jetë të shëndetshme dhe të kënaqshme. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 88 m2, dhe ndodhet ne katin e 2. Kompleksi pritet te perfundoje ne 2024. Cmimi eshte 1650 e/m2, dhe gjithashtu me nje cmim shtese prej 20.000 euro mundesohet nje post parkimi brenda kompleksit. Për më shumë informacion rreth këtij apartamenti të mrekullueshëm në "Lake Diamond" dhe për të organizuar një vizitë, na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
88 m2
Sipërfaqja e Brendshme
79 m2

Adresa

Rruga
Liqeni Thate
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
2
Viti I ndërtimit
2024
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur

Pamja

Kodra
Liqeni
Parku

Pajisje

Alarm Zjarri
Sistem Sigurie

Veçoritë e jashtme

Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Garazhë
Park Lojrash

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj