Toke 20.000m2 ne shitje, ne Vile Bashtove

Vile Ballaj , Kavaje

20000 m2
EUR 198,000
Në shitje

Informacion

ID
2993
Kategoria e Pronës
Tokë
Tipi i Pronës
Tokë Bujqësore
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 198,000
Sipërfaqja
20000 m2

Përshkrimi

Toke 20.000m2 ne shitje, ne Vile Bashtove, vetem 3 minuta larg nga deti.Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe gjithe dokumentat e nevojshme. Lokacion fantastik, Toka gjendet ne faqen ballore te kodres, me nje pamje fantastike.

Adresa

Rruga
Vile Ballaj
Qyteti
Kavaje
Shteti
Albania

Pamja

Toke Pyjore
Kodra
Mali
Deti

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj