Toke 1170 m2 ne shitje, ne Qeparo

Qeparoi Ullishte , Qeparo

1170 m2
EUR 85,000
Në shitje

Informacion

ID
2995
Kategoria e Pronës
Tokë
Tipi i Pronës
Toke Pyjore
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 85,000
Sipërfaqja
1170 m2

Përshkrimi

Toke 1170 m2 ne shitje, ne Qeparo, prane ullishteve, shume prane detit. Toka eshte e ndare ne 4 parcela prej 1170m2, e pajisur me certifikate pronesie dhe gjithe dokumentat e nevojshme. Lokacion fantastik dhe mundesi shume e mire per investim, pasi zona ka filluar te zhvillohet me shpejtesi.

Adresa

Rruga
Qeparoi Ullishte
Qyteti
Qeparo
Shteti
Albania

Pamja

Toke Pyjore
Kodra

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj