Vile ne shitje "Turquoise Marina", Gjiri i Lalzit.

Turquoise Marina, Gjiri i Lalzit , Durres

4 DH
2 TU
198 m2
Pyet Per Cmimin
Në shitje

Informacion

ID
3003
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
Pyet Per Cmimin
Sipërfaqja
198 m2

Përshkrimi

Vile ne shitje "Turquoise Marina", Gjiri i Lalzit. Vila eshte e organizuar ne dy kate: Ku kati perdhe organizohet nga nje sallon , Ambient gatimi , Kuzhine, Depo, Dhome gjumi dhe tualet Kati i pare eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , tualet dhe verande. Vila ka edhe nje garazh per parkimin e dy makinave. Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor. Investimi ka në përbërje hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Marine Port dhe faciliete të shumta për t’iu dhuruar një jetesë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit të përditshëm të qyteteve. Per me shume informacion, na kontaktoni

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
198 m2
Sipërfaqja Totale
70 m2
Sipërfaqja e Brendshme
61 m2
Sipërfaqja e Tokes
228 m2

Adresa

Rruga
Turquoise Marina, Gjiri i Lalzit
Qyteti
Durres
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
2
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
4
Tualetet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur

Garazhë në Pronë
Po

Pajisje

Sistem Sigurie

Veçoritë e brendshme

Depo

Veçoritë e jashtme

Pishinë
Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Garazhë
Pishinë e Jashtme
Park Lojrash

Bath Amenities

Vaskë
Dush

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj