Apartament 2+1 me qera tek Garda

Rruga Adem Jashari , Tirane

2 DH
1 TU
140 m2
EUR 1,300 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3013
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,300 /muaj
Sipërfaqja
140 m2

Përshkrimi

Tek Garda, prane Liqenit Artificial dhe Bllokut, jepet me qera nje apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 140 m2. Apartamenti eshte i mobiluar ne nje stil modern klasik, ku mbizoteron druri dhe ngjyrat e embla. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje me oxhak, nje ambient ngrenie dhe kuzhina, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Ka vendodhjen e duhur persa i perket qetesise se zones, fasiliteteve qe ndodhen afer, dhe aksesin me rrugen kryesore. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
140 m2
Sipërfaqja e Brendshme
140 m2

Adresa

Rruga
Rruga Adem Jashari
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
2
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Jug-Perëndim

Pamja

Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën