Magazine me qera ne Kombinat

Kombinat , Tirane

350 m2
EUR 1,500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3016
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Magazinë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,500 /muaj
Sipërfaqja
350 m2

Përshkrimi

Magazine ne Kombinat, tek ish fabrika e qelqit, me siperfaqe 350 m2 jepet me qera. Godina mund te sherbeje si fasoneri ose biznese shitje. Eshte e rrethuar nga nje oborr 500m2 dhe parkim privat. Godina eshte e pajisur me kamera sigurie, roje. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
350 m2
Sipërfaqja e Tokes
500 m2

Adresa

Rruga
Kombinat
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
1
Faza e Ndërtimit
Completed
Tipi i Dyshemesë
Pllaka


Parkim në Pronë
Po

Pamja

Rruga

Veçoritë e jashtme

Verandë

Planimetria

Eksploro zonën