Vile 2 kateshe per shitje ne Laprake

Rruga Andrea Skanjeti , Tirane

3 DH
2 TU
370 m2
EUR 365,000
Në shitje

Informacion

ID
3029
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 365,000
Sipërfaqja
370 m2

Përshkrimi

Shitet vile 2 kateshe ne Laprake, me siperfaqe ndertimi 370 m2. e shtrire ne truall 505 m2, vila ka projekt dhe per 2 kate shtese. Kati i pare eshte i pershtatshem dhe per biznes. Vila eshte e perbere nga sallon me kuzhine te madhe, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkone te gjera rreth e rrotull. E mobiluar dhe me oxhak. KA nje verande dhe oborr te madh te gjelberuar. Posedon dokumentacion te plote dhe te rregullte. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
370 m2
Sipërfaqja e Tokes
505 m2

Adresa

Rruga
Rruga Andrea Skanjeti
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
2
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
3
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Veçoritë e jashtme

Oborr
Verandë

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj