Apartament i Ri 3+1 në Shitje tek Kodra e Diellit!

Rruga Mustafa Matohiti , Tirane

3 DH
2 TU
250 m2
EUR 430,000 EUR 1,731/m2
Në shitje
Okazion

Informacion

ID
3048
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Cmimi Bruto
EUR 430,000
Sipërfaqja
250 m2
Çmimi /m2
EUR 1,731

Përshkrimi

Ky apartament i ri dhe modern është i pajisur me një sallon ndenje që bashkohet me kuzhinën, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe një depo. Ballkoni i tij i gjerë ofron pamje mahnitëse të qytetit dhe liqenit artificial. Interieri është i shtruar me parket cilësor dhe i mobiluar me stil. Shtëpia vjen edhe me dy poste parkimi dhe është e vendosur në një zonë rezidenciale të sigurt me facilitete si: farmaci, klinika të ndryshme, palester, restorante, pishinë, shkolla, dhe markete. Zona ka mbrojtje me roje dhe është pranë linjës së autobuzit dhe liqenit artificial.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
250 m2
Sipërfaqja e Brendshme
142 m2

Adresa

Rruga
Rruga Mustafa Matohiti
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket

Pamja

Qyteti
Liqeni
Rruga

Elektroshtëpiake

Sobe
TV

Pajisje

Ventilim

Veçoritë e brendshme

Lavanderi

Veçoritë e jashtme

Pishinë

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Palestër
Pishinë e Jashtme
Parkim
Park Lojrash

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Dush

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj