Apartament 1+1 per shitje prane Casa Italia

Rruga 29 Nentori , Tirane

1 DH
1 TU
62 m2
EUR 62,400 EUR 1,000/m2
Në shitje

Informacion

ID
3178
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 62,400
Sipërfaqja
62 m2
Çmimi /m2
EUR 1,000

Përshkrimi

Ne nje kompleks te ri prane mbikalimit te Casa Italia, eshte per shitje nje apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje kompleksi residencial te ri dhe modern. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 63 m2 dhe organizohet ne nje sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga zona dhe kompleksi. Ky apartament eshte nje mundesi e mire zhvillimi ne nje kompleks te ri ku projektohen godina banimi dhe komerciale, si banka, restorante, hoteleri. Rruga kryesore e lidh sheshin me qendren e Tiranes, ne vije te drejte, nepermejt rruges se Durresit.Per me shume informacion mbi rezidencen dhe mundesite qe ofrohen na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
62 m2
Sipërfaqja e Brendshme
53 m2

Adresa

Rruga
Rruga 29 Nentori
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
8
Viti I ndërtimit
2024
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Pajisje

Sistem Sigurie

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Garazhë
Palestër
Parkim
Park Lojrash

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj