Apartament 2+1 per shitje prane Casa Italia

Rruga 29 Nentori , Tirane

2 DH
2 TU
86 m2
EUR 85,600 EUR 1,000/m2
Në shitje

Informacion

ID
3186
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 85,600
Sipërfaqja
86 m2
Çmimi /m2
EUR 1,000

Përshkrimi

Ne nje kompleks te ri prane mbikalimit te Casa Italia, eshte per shitje nje apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje kompleksi residencial te ri dhe modern. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 85.6m2 dhe organizohet ne nje sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ky apartament eshte nje mundesi e mire zhvillimi ne nje kompleks te ri ku projektohen godina banimi dhe komerciale, si banka, restorante, hoteleri. Rruga kryesore e lidh sheshin me qendren e Tiranes, ne vije te drejte, nepermejt rruges se Durresit.Per me shume informacion mbi rezidencen dhe mundesite qe ofrohen na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
86 m2
Sipërfaqja e Brendshme
73 m2

Adresa

Rruga
Rruga 29 Nentori
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
4
Nr. i Kateve të Ndërtesës
8
Viti I ndërtimit
2024
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Pajisje

Sistem Sigurie

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Garazhë
Palestër
Parkim
Park Lojrash

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj