Ambient komercial me qera tek Stadiumi Dinamo

Rruga Emin Duraku , Tirane

400 m2
EUR 4,000 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3193
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Magazinë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 4,000 /muaj
Sipërfaqja
400 m2

Përshkrimi

Një ambient spacioz me qera pranë stadiumit Dinamo ofron një mundësi të shkëlqyer për biznese të ndryshme. Me një sipërfaqe totale prej 400 m², kjo hapësirë e gjerë ndodhet në katin -1 të një ndërtese moderne. Struktura e saj është e organizuar si open space, si dhe nenndarje per dhome garderobe ose studio, duke ofruar fleksibilitet të lartë për përshtatje sipas nevojave specifike të biznesit tuaj. Vendndodhja e saj afër stadiumit Dinamo e bën atë ideale për veprimtari të ndryshme komerciale, qoftë si magazine, showroom, apo edhe për aktivitete të tjera që kërkojnë një hapësirë të madhe dhe të lehtësisht të aksesueshme. Hapësira është e pajisur me të gjitha facilitetet e nevojshme për funksionimin e përshtatshëm dhe efikas të një biznesi, duke ofruar një mundësi të veçantë në një zonë strategjike të qytetit.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
400 m2

Adresa

Rruga
Rruga Emin Duraku
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
1
Faza e Ndërtimit
Completed
Tipi i Dyshemesë
Industrial
Elektriciteti
Njëfazor

Pamja

Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Bide
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën