Apartament 1+1 per shitje tek Profarma

Rruga Myslym Keta , Tirane

1 DH
1 TU
67 m2
EUR 92,000
Në shitje

Informacion

ID
3437
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 92,000
Sipërfaqja
67 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 eshte per shitje ne nje residence te re te perfunduar tek Profarma. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 67 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banimi. Apartamenti organizohet ne nje koridor, nje sallon se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi me ballkon, dhe nje tualet. Per me shume informacion mbi zonen ku ndodhet, fasilitetet qe ofron kjo residence, na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
67 m2
Sipërfaqja e Brendshme
58 m2

Adresa

Rruga
Rruga Myslym Keta
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
8
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Orientim
Veri-Perëndim

Pamja

Rruga

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Parkim

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj