Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit!

Sheshi Josef San Martin , Tirane

2 DH
1 TU
75 m2
EUR 500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3439
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 500 /muaj
Sipërfaqja
75 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 me qera 75m2 tek Komuna e Parisit,ndodhet ne nje pallat ne katin e 10 ,pallati ka dhe ashensor eshte deri ne katin e tete.Apartamenti organizohet me sallon kuzhine , 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ofrohet i mobiluar si ne foto.Vendndodhja eshte nje nga zonat me te preferuara per banim, pasi gjen te gjitha facilitetet e mundshme ne zone.Na kontaktoni për të mësuar më shumë dhe për të planifikuar një vizitë personale ne prone.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
75 m2
Sipërfaqja e Brendshme
75 m2

Adresa

Rruga
Sheshi Josef San Martin
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
10
Nr. i Kateve të Ndërtesës
10
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Orientim
Veri

Pamja

Ndërtesa
Qyteti
Kodra
Rruga

Elektroshtëpiake

Microvalë
Frigorifer
TV

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Vaskë
Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën