Ambient Komercial me qera pranë RTSH-s!

rruga Ismail Qemali , Tirane

292 m2
EUR 4,000 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3440
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Restorant
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 4,000 /muaj
Sipërfaqja
292 m2

Përshkrimi

Ambient Komercial 292m2me qera pranë RTSH-s,i vendosur në katin përdhes të një pallati modern në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës. Ambienti ofron një hapësirë të gjërë open space, të plotësuar me 6 dhoma të vogla, dy tualet dhe një depo për nevojat e ndryshme operative. Me dy hapesira vetratat, njëra brenda dhe tjetra jashtë. Kjo hapësirë ofron një mundësi të shkëlqyer për të nisur ose zgjeruar një biznes, duke qenë se vendndodhja e saj është shumë strategjike dhe e lehtëson aksesin e klientëve. Ambienti është i projektuar me një koncept modern dhe funksional, i përshtatshëm për një gamë të gjerë aktivitetesh komerciale si dyqane, restorante, zyra apo qendra shërbimesh. Falë madhësisë së tij, ofron fleksibilitet në organizimin e hapësirës sipas nevojave specifike të biznesit që do të zhvillohet aty.Për më shumë informacione ose një vizit në pronë na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
292 m2
Sipërfaqja e Brendshme
292 m2

Adresa

Rruga
rruga Ismail Qemali
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Ndërtesës
10
Faza e Ndërtimit
Completed
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Veri

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Bath Amenities

Bide
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën