Apartament 3+1 me qera ne Qender

Bulevardi Zogu I , Tirane

3 DH
2 TU
138 m2
EUR 750 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3442
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 750 /muaj
Sipërfaqja
138 m2

Përshkrimi

Apartament 3+1, jepet me qera ne Bulevardin Zogu I. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 138 m2, dhe ndodhet ne katin e 2 banim, te nje pallati te mireadministruar me 2 ashensore dhe kamera sigurie 24/24. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone, si dhe nje depo dhe lavanderi. Apartamenti është i mobiluar plotësisht (ndër të tjera disponon 2 TV Samsung, kondicioner Daikin, lavastovilje Candy, lavatrice). Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
138 m2
Sipërfaqja e Brendshme
126 m2

Adresa

Rruga
Bulevardi Zogu I
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
2
Nr. i Kateve të Ndërtesës
12
Viti I ndërtimit
2004
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Xham Tek
Orientim
Veri-Perëndim
Elektriciteti
Njëfazor

Pamja

Qyteti
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Veçoritë e brendshme

Lavanderi

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Parkim

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën