Vile 3-kateshe ne shitje ne Allias!

Allias , Tirane

780 m2
EUR 650,000
Në shitje

Informacion

ID
3444
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 650,000
Sipërfaqja
780 m2

Përshkrimi

Vile 3-kateshe ne shitje 450m2 ne Allias.Vila organizohet me katin perdhes i cili organizohet me nje ambient hyres dhe nje depo 80m2 dhe nje pjese e ka te ndare ne 3 ambiente ku dy prej tyre jane nga 16m2 dhe njeri 60m2.Kati i pare organizohet me sallon-kuzhine open space, 3 dhoma gjumi,1lavanderi, 1 depo dhe 2 ballkone nga te dyja anet e viles .Kati i dyte esht i organizuar ne te njeten menyre si kati pare po ne fazë tulle.Siperfaqja e secilit kate eshte 260 m2 bashk me ballkone.Ka dhe nje vend gati per ashensor.Vila ka dhe nje oborr prej 170m2.Ndertim i vitit 2014.Vila disponon Certifikate pronesie per 450m2.Nje pjese shtes e viles eshte ne proces Hipotekimi.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
780 m2
Sipërfaqja e Tokes
450 m2

Adresa

Rruga
Allias
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Dhomat e Ndenjes
2


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2

Pamja

Ndërtesa
Mali
Rruga

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj