Apartament me qera tek Pazari Ri

Rruga Tefta Tashko Koco , Tirane

2 DH
2 TU
95 m2
EUR 1,200 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3445
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,200 /muaj
Sipërfaqja
95 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1, totalisht i investuar me cdo gje te re, jepet me qera prane Pazarit te Ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar, me 2 ashensore. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 95 m2 dhe ka nje organizim shume te mire te hapesires. Ai organizohet ne nje sallon te integruar me kuzhinen, dy dhoma gjumi me ballkon, 2 tualete dhe koridor. Gjithashtu perfshire ne cmim jane 2 poste parkimi. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
95 m2
Sipërfaqja e Brendshme
95 m2

Adresa

Rruga
Rruga Tefta Tashko Koco
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
5
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Xham Tek
Blindat
Duralumin
Orientim
Jug-Lindje
Elektriciteti
Njëfazor


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2

Pamja

Ndërtesa
Qyteti
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Parkim

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën