Zyre 160 m2 me qera ne Bllok

Rruga Ibrahim Rugova , Tirane

2 TU
160 m2
EUR 1,900 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3447
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Zyrë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,900 /muaj
Sipërfaqja
160 m2

Përshkrimi

Zyre me qera ne nje nga zonat me te kerkuara, ne Bllok. Zyra ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje ndertese te re me ashensor. Zyra ka nje organizim te mire te hapesires, e ndare ne 4 dhoma te cilat lidhen me njerja tjetren nga nje ballkon qe pershkruan te gjithe ambientin. Zyra eshte pamobiluar, me dy tualete, dhe nje kondicioner. Eshte nje mundesi e mire investimi duke dhene mundesine e pershtatjes per cdo lloj biznesi. Per me shume informacion mbi kete ambient dhe mundesite qe ofron ju lutem na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
160 m2
Sipërfaqja e Brendshme
150 m2

Adresa

Rruga
Rruga Ibrahim Rugova
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
3
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
10
Viti I ndërtimit
2000
Faza e Ndërtimit
Completed
Tualetet
2
Ballkonet
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
Gjysmë e Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Xham Tek
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Qyteti

Elektroshtëpiake

Hekur Rrobash
Lavatriçe

Pajisje

Wi-fi

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor
Garazhë

Bath Amenities

Vaskë
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën